Sürdürülebilirliğe doğru yolculuğumuz

Çevre bilinci her zaman ALDO'nun merkezinde yer almıştır. Toplumu yalnızca eğlence, moda ve stil yoluyla değil, aynı zamanda gezegene olan temel sorumluluğumuzda etkilemeye çalışıyoruz.

                                                                                                                                                  

Bıraktığımız ayak izini önemsiyoruz.


Daha sürdürülebilir bir gelecek inşa etme yolculuğumuzda kararlıyız ve gezegenimize daha fazla sevgi göstermeye devam etmek için sürekli olarak daha iyi üretim süreçleri, yenilikçi malzemeler ve yaratıcı yollar arıyoruz. Tüm sürdürülebilir taahhütlerimize, çabalarımıza ve yeniliklerimize ev sahipliği yapan ALDO Love Planet geçmişimizi, bugünümüzü ve geleceğimizi temsil eder.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
 
Sürdürülebilir Koleksiyonumuz

Gezegeni seven malzemelerle oluşturulan sürdürülebilir ayakkabı ve aksesuarlardan oluşan bir koleksiyon olan ALDO Love Planet ile tanışın.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Çabalarımızı sürekli olarak yeni üretim süreçleri ve gezegenimiz için daha iyi malzemeler aramaya zorluyoruz.

Taahhütlerimiz

Taahhütlerimiz

Bıraktığımız ayak izini önemsiyoruz. E-ticaret ve üretimden son müşteriye ve ötesine kadar, karbon emisyonlarımızı azaltmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Ambalajlarımız

Ambalajlarımız

Atıklarımızı azaltmak için her zaman yeni yaratıcı yollar arıyoruz. 2019'da tek kullanımlık poşetlerin kullanımını sınırladık.

CleanStep ™ Teknolojisi ile tasarlandı

Büyük tarz, küçük ayak izi! Kirli suyu temizlemeye ve filtrelemeye yardımcı olan özel sürdürülebilir teknolojimizle tanışın... CleanStep ™, yalnızca kirli suyu temizlemeye ve filtrelemeye yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda CO2'nin atmosfere girmesini de önleyen bir malzeme olan işlenmemiş termoplastik kauçuk (veya TPR) ve yosun biyokütlesinin 50/50 karışımıdır.