Aldo Shoes Değişim ve İade BilgileriAlışveriş deneyiminizin sorunsuz geçmesi adına, memnun olmadığınız ürünü/ürünleri aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz:

- Ürünler giyilmemiş olmalı.
- Ayakkabılar orijinal kutusuyla iade edilmeli.
E-arşiv fatura çıktısı (ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir, ayrıca e-posta adresinize iletilmektedir) ürünle birlikte gönderilmeli.
- Kargodan teslim alındıktan itibaren 14 gün içinde iade edilmeli veya değişime gönderilmeli. (Bu süreyi aşan değişim ve iade talepleri kabul edilemeyecektir.)
- Hijyenik nedenlerle küpeler ve benzeri özellikteki ürünler iade edilemez veya değiştirilemez.
- 7 iş günü içinde MNG KARGO ile yapılan gönderimlerin kargo ücreti tarafımızca karşılanır. 7 iş günü sonrasında alıcı ödemeli yapılan kargo gönderimlerinden ALDO sorumlu olmayacaktır.
- Çoklu(birden fazla) ürün kampanyaları uygulanarak satın alınan ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda kampanya şartlarının ortadan kalktığını ve iade edilmeyen ürün için kampanyasız fiyat uygulanacağını hatırlatmak isteriz.

Değişim ve iadeniz için size aşağıdaki alternatifleri sunuyoruz:


MAĞAZALARIMIZDA DEĞİŞİM VE İADE*

123
Mağazalar bölümünden size en yakın mağazayı bulun. E-arşiv fatura çıktısını (ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir, ayrıca e-posta adresinize iletilmektedir) ve işlem yapılacak ürünü mağazaya götürün. Mağazada farklı bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.*

*ÖNEMLİ NOT:
-Kargo ücretinin iade edilemediğini hatırlatmak isteriz.
-Hijyenik nedenlerle küpeler iade edilemez veya değiştirilemez.
-Mağazalardan yapılan iadelerde para iadeleri merkezimiz tarafından yapılır. Bu süreç azami 20 iş günüdür.


KARGOYLA DEĞİŞİM VE İADE*

123
E-arşiv faturanız üzerindeki iade formunun uygun alanlarını eksiksiz şekilde doldurunuz. Ürünü dilerseniz farklı bir ürünle(anlık stok bulunması halinde) değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. E-arşiv fatura çıktısı (ürünle birlikte tarafınıza gönderilmektedir, ayrıca e-posta adresinize iletilmektedir) ile birlikte ürünü depo adresimize gönderiniz. Ayakkabıları lütfen orijinal kutusuyla gönderiniz. Göndereceğiniz ürünü mutlaka kargo poşetine koyunuz. 7 iş günü içinde MNG KARGO ile gönderilen kargonun ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Farklı kargo firmaları ve/veya 7 iş gününden sonra gönderilen kargoların ücreti tarafımızca karşılanmayacak, ürün geri iade edilecektir. İadeniz tarafımıza ulaştığında operasyon ekibimiz inceleyecek, ürünün tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması halinde iadeniz azami 7 iş günü içinde yapılacaktır. Özel durumlarda süre 15 güne kadar uzayabilir. İade işleminiz gerçekleştirildiğinde tarafınıza ayrıca e-posta ile bilgilendirme gönderilecektir.

*ÖNEMLİ NOT:
- Mağazalarımızdan alınan ürünler depomuza gönderilerek iade edilememektedir.
- Kargo poşetine konulmamış ve kutusu bantlanarak zarar görmüş ürünler iade alınamamaktadır.
- Kargo ücretinin iade edilemediğini hatırlatmak isteriz.
- Hijyenik nedenlerle küpeler iade edilememektedir.


İade Adresimiz:

Landmark International Tekstil Tic. A.Ş. - Aldo Web
Sarıyer-İSTANBUL
MNG Kargo İade Müşteri No: 631265941